O mnie

Aranżacja mieszkań, kupno i sprzedaż nieruchomości, nowoczesne rozwiązania do domów – to główne zagadnienia, które tak bardzo mnie interesują i inspirują do prowadzenia właśnie tego bloga. Nazywam się Marek i na mojej stronie chcę publikować jak najwięcej artykułów poświęconych tej tematyce.

Blog, którego prowadzę to moja skarbnica wiedzy. Przez lata pracując na budowach, projektując wnętrza, kupując rozmaite materiały budowlane i wykończeniowe, w tym meble, zdobyłem wiedzę, jaką pragnę się dzielić z całym światem. Chcę doradzać innym, wspierać ich w remontach ich mieszkań, podpowiadać, co mogą zrobić, aby ich mieszkanie było wyjątkowe, funkcjonalne i bezpieczne.

Jeżeli nie wiesz, jaki projekt domu wybrać (gotowy czy indywidualny), jakie drzwi do domu kupić lub przykładowo zastanawiasz się, czy wykładzina lub dywan będzie dobrym wyborem do mieszkania, zapoznaj się z moją stroną. To oczywiście tylko wybrane tematy, które na niej poruszam. Porad jest znacznie więcej. Zresztą, możesz sprawdzić samodzielnie.

Copyright by Your Company